Menü
Alışveriş Sepeti

Düğmelerde Son Trendler RSS Feed

13 Eki Metal Çıtçıt Düğmeler Nasıl Takılır? Nerede Kullanılır ?
Nurgin Mehmed 0 1899
Dört veya iki parçalı çakma metal düğme ( çıtçıt ve rivet ) setleri uzun süredir kullanılmakta,  yüz yıldan fazla bir gemişe sahipler. İşlevleri, icatlarından bu yana neredeyse hiç değişmedi. Uzun zam..
13 Eki Çıtçıt Düğme Nasıl Takılır ?
Turkan Senturk 0 1614
  Çıtçıt düğmelerin kıyafetlere, çanta ve ayakkabılara aksesuar ve işlevsel eleman olara takılması kolay ve eğlenceli bir etkinliktir, ancak herkes bunun nasıl yapılacağını bilmez ve pratik bir ..
02 Eki Blazer Ceket ve Blazer Ceket Düğmesi Hakkında Her Şey
Turkan Senturk 0 1545
Uzun zamandır şıklığın  sembolü olan ceketler günümüzde farklı çeşitleriyle moda sektöründe sağlam bir yere sahiptir. İlk olarak 16. yüzyılda İspanya’da görülen takım elbiselerin ardından 19. yüzyıl..
28 Mar Kombine düğme seçimi nasıl yapılır? Nerede kullanılır?
Turkan Senturk 0 1167
 Kombine düğme seçimi nasıl yapılır? Nerede kullanılır?Tekstil aksesuar ürünleri arasında kombine düğmeler iki veya daha fazla malzemeden üretilmiş metal düğme imalatı örnek gösterilebilir. Yapı..
23 Mar Metal Düğme Neden Yüzey İşlemine İhtiyaç Duyar?
Turkan Senturk 0 1187
Şık bir metal düğme giysi, çanta vb.ürünlerde kullanılmadan önce kendi işlevine uygun hale gelebilmesi için birtakım özel işlemlerden geçmesi gerekmektedir. Renk,desen ve parlaklık kombinasyonları ile..
23 Mar Jeans için Düğme veya fermuar - hangisi daha iyi yakışır
Nurgin Mehmed 2 1325
 Bu gün ve her yaşta, herkesin kotu sevdiğini söylemek oldukça normaldir. Güzel bir form uygun bir çift ya da daha retro ve bol bir kesim olsun, herkesin ihtiyacı olan bir şey.Bir çift kot seçerke..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi