Menü
Alışveriş Sepeti

Düğmenin En Pratik Hali: Çıtçıt Düğme Modelleri

Düğmenin En Pratik Hali: Çıtçıt Düğme Modelleri

Düğme ve aksesuar sektöründe çeyrek asırlık bir deneyime sahip olan Çağlayan Aksesuar, satışa sunduğu farklı düğme çeşitleri ile müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılayabilmekte ve daima en kaliteli materyalleri kullanarak dayanıklı, kullanışlı ve özgün görünümlü düğmeler tasarlamaktadır. Bu bağlamda, çıtçıt düğme modelleri en çok satan ürün çeşitlerimizden biri olup, pek çok farklı ihtiyaç için kullanılmaları mümkündür. Çıtçıt düğmelerde çoğunlukla metal kullanıyor olsak da, plastik çıtçıt düğme gibi özel modeller de müşterilerimizin isteklerine göre tedarik edilebilmektedir. Ancak kullanılan materyalin değişik ve özgün tasarımlara olanak tanıması nedeniyle, metal çıtçıt düğmeler kategorisinde daha çok sayıda seçeneğimiz mevcuttur.

 

Çıtçıt Düğme Çeşitleri Nelerdir ve Nerelerde Kullanılır?

Çıtçıt düğmeler, modeline bağlı olarak iki veya dört farklı parçadan oluşur:

  • Dİkme çıtçıt düğmeler: Genel olarak bu kategorideki çıtçıt düğmelerin parça sayısının daha az olduğunu söylemek mümkündür. Bu bakımdan, daha pratik bir kullanım sunarlar.

  • Büyük çıtçıt düğme çeşitleri: Bu tip düğmeler ebat olarak daha büyüktür ve daha fazla sayıda parçanın kullanılmasını gerektirebilir. Ancak tasarım olarak daha fazla çeşide sahiptirler ve oldukça özgün şekiller oluşturmak mümkündür.

  • Çıtçıtlar düğmeler : Genellikle her üründe kullanırlar.

Her halükarda, parçaların biri sabitleyici olarak altta, diğeri ise üstte kalacaktır. Çıtçıt düğmeler hem katı, hem de esnek yüzeylerde aksesuar veya birleştirici olarak kullanılabilir. Diğer bir deyişle, çıtçıt düğmelerimizi, giysiler ve deri, kot, havlu kumaş gibi değişik tekstil ürünleri ile el çantaları, ayakkabı, kayış gibi farklı aksesuarlar üzerinde kullanmanız mümkündür. Tercihiniz ne olursa olsun, sunduğumuz desen ve tasarım seçenekleri sayesinde çarpıcı ve estetik bir görünüm elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Dikiş dikmeye yeni başlamış olsanız dahi, çıtçıt düğmeleri kullanmak son derece kolaydır ve en az diğer düğme çeşitleri kadar dayanıklı ve güçlüdürler. Farklı renk seçeneklerini bir arada kullanarak özgün ve kullanışlı tasarımlar elde edebilir ve değişik geometrik desenlerimiz sayesinde kolaylıkla bir fark yaratabilirsiniz.

Çağlayan Aksesuar, bu farklı kullanım amaçlarına uygun olarak çok farklı büyüklüklerde ve desenlerde çıtçıt düğme çeşitlerine sahiptir. Mevcut desen, renk ve tasarım seçeneklerimiz aşağıda görüntülenebilir. Toplu siparişlerde belirli bir sayıyı geçmeniz halinde, tamamen size özel kaplama renkleri sunabilmemiz mümkündür. Bu seçenek, satışa sunduğumuz tüm çıtçıt düğmeler için geçerlidir. Size özel üretim yapılacağı için, özel bir kaplama rengi tercih etmeniz halinde teslimat süresi 3-4 iş gününe kadar uzayabilmektedir. Özel kaplama renkleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Çıtçıt Düğme Satın Almaya Hemen Başlayın

Aşağıda listelenen modellerimizden herhangi birini “çıtçıt düğme satın al” seçeneğini kullanarak satın alabilir, arzu ederseniz de “Soru sor” seçeneğini kullanarak ürün hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. En uygun çıtçıt düğme fiyatları Çağlayan Aksesuar sitesinde bulunabilecek olup, ürün kalitemiz ise rakipsizdir.

Toplu satın alımlardaki özel tekliflerimizi öğrenmek için bize telefon açabilir, e-posta gönderebilir veya WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağlayan Aksesuar, tüm çıtçıt düğme ihtiyaçlarınızı rakipsiz fiyatlar ile karşılamaya hazırdır.

Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Genişlik x Uzunluk : 16 mm x 16 mmParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Bla..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap: 17 mm / 27 BoyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun..
$0,14
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 11 mm / 20 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,11
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 23 mm / 38 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 17 mm / 27 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 14 mm / 23 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 13 mm / 22 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 28 mm / 45 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Met..
$0,14
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 17 mm / 28 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gu..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Genişlik x Uzunluk : 15 mm x 13 mmParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Bla..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 15 mm / 24 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Genişlik x Uzunluk : 16 mm x 16 mm / Kare şekil çıtçıt düğmeParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri :..
$0,16
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 140 (12 Sayfa)

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi