Menü
Alışveriş Sepeti

Dikme düğme çeşitleri | İki ve Dört delikli, Değişik Boy ve Ebatlarda Düğme Modelleri

Dikme düğme çeşitleri | İki ve Dört delikli, Değişik Boy ve Ebatlarda Düğme Modelleri

En İdeal Düğmeler: Metal Dikme Düğme Çeşitleri

Düğmeler çoğu zaman tekstil ürünlerinde çok fazla dikkat çeken unsurlar arasında yer almamaktadır. Ancak giyimde karizma ve şıklığı sağlayan temel unsurlar ayrıntılardır. Düğme küçük bir aksesuar olması sebebiyle çok fazla ön planda olmayan bir giyim aksesuarı olabilir. Ancak şık bir düğme, güzel bir kombinin olmazsa olmaz parçalarından biridir. Örneğin; güzel bir takım elbiseyi zamak düğmeleri kullanarak olduğundan çok daha şık bir hale pratik bir şekilde getirmeniz mümkündür.

Çağlayan Aksesuar, 1994 yılında kurulmuş olan 20 yıldan fazladır sektörde faaliyet gösteren ve özellikle metal düğme üretimi yapan sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Metal düğme alanındaki öncü rolümüzü ilerleyen teknoloji ile birleştirerek dijital alanda satış yapan alanının ilk firmalarından biri olmaya karar verdik. İnternet sitemizi e-ticarete elverişli bir hale getirerek aksesuarlarımızdan almak isteyen herkesin sitemizi kullanarak pratik bir şekilde alışveriş yapmasını ve kaliteyi uygun fiyata satın alması öncelikli amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Peki, metal düğmelerin kaç çeşidi vardır ve bu düğmeler nerelerde kullanılır? Dilerseniz daha detaylı bir şekilde bu konulara birlikte bakalım.

 

Kaç Çeşit Metal Düğme vardır? Metal Düğme Modelleri

Düğmelerin pek çoğunda olduğu gibi metal düğmelerde de ilk ayrım düğmelerin delik sayıları yönünden yapılmaktadır. Metal düğme 2 delikli ve 4 delikli olabilmektedir.

Aslında bakılırsa metal düğme 4 delikli veya 2 delikli olmasının esasta çok bir farkı yoktur. Sadece dikim şekli açısından farklılık gösteren 2 delikli ve 4 delikli metal düğmelerin kaliteleri hammaddeleri ile alakalıdır.

Metal düğmeler, farklı hammaddelerden üretilebilmektedir. Kaliteli bir metal düğmenin hammaddesi çelik ve kalay karışımıdır. Metal düğme içerisindeki kalay oranı ne kadar fazla ise düğmenin kalitesi o oranda düşüktür. Pirinçten yapılan metal düğmeler ise en kalitesiz düğme çeşitleri arasında yer almaktadır.

Metal düğme çeşitliliği açısından metal düğmeler büyük veya küçük, yuvarlak veya oval, açık veya koyu olabilir. Metal, düğmeler için klasik ancak çarpıcı bir görünüm sağlayan bir materyaldir: Doğru rengi ve deseni seçtikten sonra, metal düğmeleri her türlü giysi ve aksesuar üzerinde kullanmak mümkündür. Özellikle metal düğme 4 delikli olduğunda seçenekleriniz artmaktadır. Nasıl bir seçim yaparsanız yapın, metal düğmelerimiz ile dikkat çekici, dayanıklı ve kullanışlı tasarımlar elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Çağlayan Aksesuar sitemizden pratik bir şekilde metal düğme satın alın

Çağlayan Aksesuar internet sitemizde yer alan metal düğmelerden beğendiğinizin siparişini sitemiz üzerinden kolayca verebilirsiniz. Sitemize üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Ancak sitemize üye olmanız halinde ürettiğimiz tüm aksesuarlar hakkındaki en son güncellemeler ve uygun fiyatlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişlerde herhangi bir sorun yaşamanız halinde farklı iletişim kanallarının herhangi biriyle bize ulaşabilirsiniz. Çağlayan Aksesuar’ın müşteri temsilcileri, tüm online müşterilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktadır.

Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  13 mm ( 21 lignes) Parça Adedi : Dört delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan &..
$0,04
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  9 mm ( 14 boy ) Parça Adedi : Dört delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Su..
$0,11
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  11 mm ( 18 boy ) Parça Adedi : Dört delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunula..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  13 mm ( 21 lignes) Parça Adedi : Dört delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri (..
$0,04
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  12 mm ( 20 boy ) Parça Adedi : Dört delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( S..
$0,05
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  11 mm ( 18 boy ) Parça Adedi : Dört delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunula..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  25 mm ( 40 lignes) Parça Adedi : Dört delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunu..
$0,13
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  20 mm ( 35 boy ) Parça Adedi : Dört delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( S..
$0,10
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  20 mm ( 35 boy ) Parça Adedi : Dört delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( S..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  16 mm ( 26 lignes) Parça Adedi : İki delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunul..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  9 mm ( 14 lignes) Parça Adedi : İki delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunula..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 10 mm ( 16 lignes) Parça Adedi : Tek Parça / İki DelikliRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benz..
$0,03
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 113 (10 Sayfa)