Menü
Alışveriş Sepeti

Çıtçıt Düğme Modelleri | Metal Çıtçıt Çeşitleri ve İmalatı

Çıtçıt Düğme Modelleri | Metal Çıtçıt Çeşitleri ve İmalatı

Çıtçıt düğmeleri normal olarak kumaşlara normal düğmelere alternatif olarak kullanılan bir dizi küçük kaynatılmış disktir, ayrıca baskı saplamaları, çıtçıtlar ya da çıtçıtlar olarak da bilinir ve genellikle metalden yapılır. Çağlayan Aksesuar olarak, İstanbul da çıtçıt ve düğer çeşitl düğme üreticisiyiz ve ürünlerimizi dünyanın farklı ülkelerine ihraç ediyoruz.

Tekstil veya deri malzemeler üzerine çeşitli çıtçıt düğmeler üretiyoruz. Çıtçıt düğmeleri, başlık, soket, saplama ve direği içeren dört parçaya sahiptir. A bölümü kapak ve soketten, B bölümü damızlık ve direkten oluşur. Soketin ortasında yuvarlak bir yay halkası veya iki paralel yay bulunan bir delik vardır. Tipik olarak, baskı saplamalarını sıkarken, A parçasını B parçasının üzerine takarız, sonra bunları birleştirmek için yeterli baskı uygulanıncaya kadar sıkıca tutun. Gerekirse, kapağın ve soketin yüzeyi, müşterinin gereksinimlerine bağlı olarak dekoratif desenleri oymak suretiyle özelleştirilebilir.

 

Uygulama

Çıtçıt düğmeler çok yönlüdür ve deri, kanvas tekstil, havlu kumaşlar ve diğerlerinin yanı sıra örme kumaşlar dahil olmak üzere farklı mukavemet ve tokluğa sahip malzemeleri eklemek için çeşitli ayarlarda kullanılabilir. Ek olarak, kumaşları karton, plastik veya ahşap gibi katı yüzeylere tutturmalarında veya bir veya daha fazla malzemenin bir bölümüne bir yerde birleştirilmelerinde kullanılmalarını öneririz.

Benzer şekilde, çıt çıt düğmeler, yalnızca giysileri değil, aynı zamanda bagaj çantaları, hazır giyim ceketleri, ayakkabılar, köpek tasmaları ve kayışları ve saraçlık gibi diğer ürünlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Bir şirket olarak, çıtçıt bağlantı elemanlarımızı takarken daha uzun süre dayanabilmeleri için uygun uygulama tekniklerini kullandığımızdan emin oluruz. Mesela, bağlantı elemanlarımızın kumaşın içine tam olarak oturması için doğru delik boyutunu seçmeye özen gösteriyoruz.

 

Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : çap:  17 mmParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Me..
$0,14
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Genişlik : 17 x 20 mmParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Kr..
$0,32
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap  : :18 mm / 29 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Genişlik x Uzunluk : 10 mm x 10mm / Kare şekil çıtçıt düğmeParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekle..
$0,06
15 mm / 24 boy Sade Metal Çıtçıt düğme E 1477 15 mm / 24 boy Sade Metal Çıtçıt düğme E 1477
En Çok Satılan
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap: 15 mm / 24 BoyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Genişlik : :19  x 19 mm / 32 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, ..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 17 mm / 27 BoyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Met..
$0,09
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 25 mm / 40 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,21
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 20 mm / 32 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 11  mm / 18  boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Ni..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 17 mm / 27 BoyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Met..
$0,11
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap  : :18 mm / 29 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel..
$0,13
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 132 (11 Sayfa)