Menü
Alışveriş Sepeti

Metal Düğme Çeşitleri ve Modelleri

Metal Düğme Çeşitleri ve Modelleri

1994 yılında kurulan Çağlayan Aksesuar düğme fabrikası, aksesuar sektöründe yaklaşık 25 yıllık bir deneyime sahip olup, dünyanın önde gelen düğme imalatı ve aksesuar üreticileriyle çalışarak hem yerel, hem de uluslararası tekstil markalarına hizmet vermektedir. Türkiye’nin en büyük düğme imalatçıları arasında yer alan Çağlayan Aksesuar, daima en az 5.000 adetten fazla ürün çeşidinden oluşan deposunda farklı düğme çeşitleri barındırmakta ve müşterilerine çok sayıda seçenek sunabilmektedir. Bu bağlamda, metal düğmeler en çok tercih edilen ürün çeşitlerimizden biri olup, sunduğumuz değişik desen ve baskı seçenekleri tüm ihtiyaçları karşılayabilecek bir çeşitliliktedir. Polyester düğme, kemik düğme, tahta düğme, mualesef bu güzel düğmeleri ve çeşitlerini firmamız üretmememektedir.

 

Metal Düğme Çeşitleri ve Kullanım Alanları?

Metal düğmeler en sık kullanılan düğme çeşitlerinden biridir ve zamak metal türlerinden imal edilir. Dayanıklılığı nedeniyle genellikle zamak ve pirinç kullanılıyor olsa da, çok değişik materyallerden imal edilmeleri de mümkündür. Metal düğmelerin en önemli özelliği, tasarım ve desen çeşitliliğidir: Sert bir yüzeye sahip oldukları için, arzu edilen hemen her desenin düğme üzerinde işlenmesi mümkündür. Satışa sunduğumuz metal düğme çeşitleri ve fiyatları, sahip olduğu tasarım seçeneklerinden bazıları, aşağıdaki listede gösterilmiştir:

Metal düğmeler büyük veya küçük, yuvarlak veya oval, kare veya dikdörtgen, açık veya koyu olabilir. Metal, düğmeler için klasik ancak çarpıcı bir görünüm sağlayan bir materyaldir: Doğru rengi ve deseni seçtikten sonra, metal düğmeleri her türlü giysi ve aksesuar üzerinde kullanmak mümkündür. Nasıl bir seçim yaparsanız yapın, metal düğmelerimiz ile dikkat çekici, dayanıklı ve kullanışlı tasarımlar elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz.

  • polyester düğme
  • düğme kemik
  • tahta düğme

Yukarıdaki adı geçen üç düğme ve pek farklı düğme grubunu üretmiyoruz ve Mualesef bu güzel düğmeleri mağzalarımızda ve sitemizde satmıyoruz.

Hâlihazırda satışa sunduğumuz metal düğmeler, çivili ve çivisiz olmak üzere iki temel kategoriye ayrılmaktadır. Çivili düğmeler genellikle kot kumaşı ve çantalar gibi sert materyaller üzerinde kullanılmakta olup, çivisiz düğmeler ise her türlü materyal üzerinde kullanılabilir. Çivisiz metal düğmeler, alt taraflarındaki aparatları ile doğrudan tekstil ürünleri veya aksesuarlar üzerine dikilmeye uygundur. Metal çıtçıt düğme gibi özel ürünlerimiz ise, hem uygulama ve hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tercih edebileceğiniz renk seçenekleri, aşağıdaki ürünlerimiz üzerinde gösterilmiş olup, belirli bir rakamın üzerinde sipariş vermeyi planlıyorsanız, isteğiniz herhangi bir özel kaplamayı yapabilmemiz de mümkündür. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen her ürünün kendi sayfasındaki “Özel kaplama renkleri” sekmesini inceleyin.

 

Sadece İki Adımda Metal Düğme Satın Al: Kolay Ve Pratik

Metal düğme online satış işlemlerine başlamak için, bu kategorimizde yer alan düğme çeşitlerinden herhangi birini seçin ve “Sepete ekle” düğmesine tıklayın. Sepetinize farklı düğme çeşitleri (örn. metal çıtçıt düğme ve çakma düğme) ekleyebilir, bir üründen dilediğiniz kadar sipariş edebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize WhatsApp, telefon veya e-posta yöntemlerinden herhangi biriyle ulaşabilirsiniz: Müşteri temsilcilerimiz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Çağlayan Aksesuar, ister hobi amaçlı, isterseniz de seri üretim amaçlı olsun, tüm metal düğme ihtiyaçlarınızı son derece uygun fiyatlarla karşılamaya hazırdır.

Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  10 mm ( 16 line) / Yükseklik 6 mm dir.Parça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunula..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  10 mm ( 16 line) / Yükseklik 6 mm dir.Parça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan &uu..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap 20 mm ( 33 lignes) / Yükseklik 12 mm dir.Parça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ..
$0,04
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap 22 mm ( 35 lignes) / Yükseklik 11 mm dir.Parça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ..
$0,14
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap 16 mm ( 26 lignes) / Yükseklik 9 mm dir.Parça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri (..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap 19 mm ( 32 lignes) / Yükseklik 8 mm dir.Parça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri (..
$0,06
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 26 mm ( 42 boy ) / Yükseklik 6 mm dir.Parça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Meta..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 18 mm ( 29 boy ) / Yükseklik 6 mm dir.Parça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Meta..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap: 18 mm ( 28 lignes) Düğme yüksekliği 9 mm dir.Parça Adedi : İki Parça ( Düğme ve Çivi )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Bla..
$0,15
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap 25 mm /40 lignes BoyParça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün ..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap: 15 mm ( 24 lignes) Düğme yüksekliği 10 mm dir.Parça Adedi : İki Parça ( Düğme ve Çivi )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, B..
$0,15
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap: 17 mm ( 27 lignes) Düğme yüksekliği 8 mm dir.Parça Adedi : İki Parça ( Düğme ve Çivi )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Ni..
$0,15
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 285 (24 Sayfa)