Menü
Alışveriş Sepeti

Metal Düğme Çeşitleri ve Modelleri - Toptan Fiyatına Online Satış

Metal Düğme Çeşitleri ve Modelleri - Toptan Fiyatına Online Satış

1994 yılında kurulan Çağlayan Aksesuar düğme fabrikası, aksesuar sektöründe yaklaşık 25 yıllık bir deneyime sahip olup, dünyanın önde gelen düğme imalatı ve aksesuar üreticileriyle çalışarak hem yerel, hem de uluslararası tekstil markalarına hizmet vermektedir. Türkiye’nin en büyük düğme imalatçıları arasında yer alan Çağlayan Aksesuar, daima en az 5.000 adetten fazla ürün çeşidinden oluşan deposunda farklı düğme çeşitleri barındırmakta ve müşterilerine çok sayıda seçenek sunabilmektedir. Bu bağlamda, metal düğmeler en çok tercih edilen ürün çeşitlerimizden biri olup, sunduğumuz değişik desen ve baskı seçenekleri tüm ihtiyaçları karşılayabilecek bir çeşitliliktedir. Polyester düğme, kemik düğme, tahta düğme, mualesef bu güzel düğmeleri ve çeşitlerini firmamız üretmememektedir.

 

Metal Düğme Çeşitleri ve Kullanım Alanları?

Metal düğmeler en sık kullanılan düğme çeşitlerinden biridir ve zamak metal türlerinden imal edilir. Dayanıklılığı nedeniyle genellikle zamak ve pirinç kullanılıyor olsa da, çok değişik materyallerden imal edilmeleri de mümkündür. Metal düğmelerin en önemli özelliği, tasarım ve desen çeşitliliğidir: Sert bir yüzeye sahip oldukları için, arzu edilen hemen her desenin düğme üzerinde işlenmesi mümkündür. Satışa sunduğumuz metal düğme çeşitleri ve fiyatları, sahip olduğu tasarım seçeneklerinden bazıları, aşağıdaki listede gösterilmiştir:

Metal düğmeler büyük veya küçük, yuvarlak veya oval, kare veya dikdörtgen, açık veya koyu olabilir. Metal, düğmeler için klasik ancak çarpıcı bir görünüm sağlayan bir materyaldir: Doğru rengi ve deseni seçtikten sonra, metal düğmeleri her türlü giysi ve aksesuar üzerinde kullanmak mümkündür. Nasıl bir seçim yaparsanız yapın, metal düğmelerimiz ile dikkat çekici, dayanıklı ve kullanışlı tasarımlar elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz.

  • polyester düğme
  • düğme kemik
  • tahta düğme

Yukarıdaki adı geçen üç düğme ve pek farklı düğme grubunu üretmiyoruz ve Mualesef bu güzel düğmeleri mağzalarımızda ve sitemizde satmıyoruz.

Hâlihazırda satışa sunduğumuz metal düğmeler, çivili ve çivisiz olmak üzere iki temel kategoriye ayrılmaktadır. Çivili düğmeler genellikle kot kumaşı ve çantalar gibi sert materyaller üzerinde kullanılmakta olup, çivisiz düğmeler ise her türlü materyal üzerinde kullanılabilir. Çivisiz metal düğmeler, alt taraflarındaki aparatları ile doğrudan tekstil ürünleri veya aksesuarlar üzerine dikilmeye uygundur. Metal çıtçıt düğme gibi özel ürünlerimiz ise, hem uygulama ve hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tercih edebileceğiniz renk seçenekleri, aşağıdaki ürünlerimiz üzerinde gösterilmiş olup, belirli bir rakamın üzerinde sipariş vermeyi planlıyorsanız, isteğiniz herhangi bir özel kaplamayı yapabilmemiz de mümkündür. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen her ürünün kendi sayfasındaki “Özel kaplama renkleri” sekmesini inceleyin.

 

Sadece İki Adımda Metal Düğme Satın Al: Kolay Ve Pratik

Metal düğme online satış işlemlerine başlamak için, bu kategorimizde yer alan düğme çeşitlerinden herhangi birini seçin ve “Sepete ekle” düğmesine tıklayın. Sepetinize farklı düğme çeşitleri (örn. metal çıtçıt düğme ve çakma düğme) ekleyebilir, bir üründen dilediğiniz kadar sipariş edebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize WhatsApp, telefon veya e-posta yöntemlerinden herhangi biriyle ulaşabilirsiniz: Müşteri temsilcilerimiz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Çağlayan Aksesuar, ister hobi amaçlı, isterseniz de seri üretim amaçlı olsun, tüm metal düğme ihtiyaçlarınızı son derece uygun fiyatlarla karşılamaya hazırdır.

22,7 mm - 36 boy Mineli Ayaklı Düğme Hırka Düğmesi E 2241 22,7 mm - 36 boy Mineli Ayaklı Düğme Hırka Düğmesi E 2241
Yeni
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 22,7 mm ( 36 boy) / Yükseklik  11 mm dir. Parça Adedi : Tek Parça İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş için lütfen Özel Kaplama Renkleri sekmesine bakınız Ürün Stili : Moda stili. Yüzeyde..
$0,46
20,7 mm - 32 boy Öküz Kafası Logolu Ayaklı Düğme  E 2245 MN 20,7 mm - 32 boy Öküz Kafası Logolu Ayaklı Düğme  E 2245 MN
Yeni
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 20,7 mm ( 32 boy) / Yükseklik  6 mm dir. Parça Adedi : Tek Parça İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş için lütfen Özel Kaplama Renkleri sekmesine bakınız Ürün Stili : Moda stili. Yüzeyde ..
$0,46
27,6 mm 44 boy İki Delikli Mineli Metal Düğme Mont ve Trençkot Düğmesi E 887 27,6 mm 44 boy İki Delikli Mineli Metal Düğme Mont ve Trençkot Düğmesi E 887
Yeni
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  31 mm ( 48 boy)  Parça Adedi : İki delikli düğme Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü)..
$0,80
31 mm 48 boy İki Delikli Mineli Metal Düğme Mont ve Trençkot Düğmesi E 702 31 mm 48 boy İki Delikli Mineli Metal Düğme Mont ve Trençkot Düğmesi E 702
Yeni
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  31 mm ( 48 boy)  Parça Adedi : İki delikli düğme Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü)..
$1,02
 25 mm 40 Boy Dört Delikli Dikme Metal Düğme E 460  25 mm 40 Boy Dört Delikli Dikme Metal Düğme E 460
Yeni
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  25 mm ( 40 boy)  Parça Adedi : Dört delikli düğme Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü..
$0,58
18 mm 29 Boy Çizgi Desenli Kot Düğmesi E 929 18 mm 29 Boy Çizgi Desenli Kot Düğmesi E 929
Yeni
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap: 18 mm ( 29 L ) Düğme yüksekliği 10 mm dir Parça Adedi : İki Parça ( Düğme ve Çivi ) Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına gör..
$0,60
17 mm 28 Boy Sekizgen Tasarımlı ve Mineli Kot Düğmesi E 863 17 mm 28 Boy Sekizgen Tasarımlı ve Mineli Kot Düğmesi E 863
Yeni
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap: 17 mm ( 28 L ) Düğme yüksekliği 10 mm dir Parça Adedi : İki Parça ( Düğme ve Çivi ) Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına gör..
$0,51
21 mm 32 Boy Düz Para Tipi ve Mineli Kot Düğmesi E 820 21 mm 32 Boy Düz Para Tipi ve Mineli Kot Düğmesi E 820
Yeni
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap: 21 mm ( 32 L ) Düğme yüksekliği 10 mm dir Parça Adedi : İki Parça ( Düğme ve Çivi ) Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına gör..
$0,51
22 mm 34 Boy Desenli ve Mineli Kot Düğmesi E 575 22 mm 34 Boy Desenli ve Mineli Kot Düğmesi E 575
Yeni
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap: 22 mm ( 34 L ) Düğme yüksekliği 10 mm dir Parça Adedi : İki Parça ( Düğme ve Çivi ) Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına gör..
$0,60
23 mm 36 boy Kaban ve Mont Kol Düğmesi Zamak Mineli Ceket Düğmesi B 86 23 mm 36 boy Kaban ve Mont Kol Düğmesi Zamak Mineli Ceket Düğmesi B 86
Yeni
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap 23 mm / 36boy Parça Adedi : Tek parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş iç..
$0,25
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 17 mm ( 28 lignes) / Yükseklik  6 mm dir. Parça Adedi : Tek Parça İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş için lütfen Özel Kaplama Renkleri sekmesine bakınız Ürün Stili : Moda stili. Yüzeyde..
$0,36
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : Çap :11,6 mm / 18 boy / Yükseklik: 6.6 mm Parça Adedi : 1 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2-3 iş günü içerisinde k..
$0,16
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 18 mm ( 29 lignes) / Yükseklik  7 mm dir. Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yap..
$0,35
22 mm 36 Boy Bahar Renkleri Mineli Blazer Ceket Kaban Düğmesi Ayaklı Metal Düğme E 1949 V2 22 mm 36 Boy Bahar Renkleri Mineli Blazer Ceket Kaban Düğmesi Ayaklı Metal Düğme E 1949 V2
-19 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  22 mm ( 36 Boy) / Yükseklik 6 mm dir. Parça Adedi : 1 Parça Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2-3 iş günü içerisinde kaplama işlemi ( renklendirme ) yapılmaktadır. Diğer şartlar ve renkler için lütfen Özel Kaplama Renkleri sekmesine bakınız ..
$0,44 $0,55
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : Çap :11,5 mm / 18 boy / Yükseklik: 6,7 mm Parça Adedi : 1 Parça Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2-3 iş günü içerisinde kaplama işlemi ( renklendirme ) yapılmaktadır. Diğer şartlar ve renkler için lütfen Özel Kaplama Renkleri sekmesine bakınız..
$0,28
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : Çap :12,5 mm / 20 boy / Yükseklik: 7,8 mm Parça Adedi : 1 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2-3 iş günü içerisinde k..
$0,30
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : Çap :12,5 mm / 20 boy / Yükseklik: 7,8 mm Parça Adedi : 1 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2-3 iş günü içerisinde k..
$0,30
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : Çap :10 mm / 16boy / Yükseklik: 7,1 mm Parça Adedi : 1 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2-3 iş günü içerisinde kapl..
$0,24
20 mm - 32 boy Ceket ve Mont Düğmesi Mineli Turuncu Hardal Renkler E 2196 MN V2 20 mm - 32 boy Ceket ve Mont Düğmesi Mineli Turuncu Hardal Renkler E 2196 MN V2
-14 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 20 mm ( 32 boy) / Yükseklik 7,8 mm dir. Parça Adedi : Tek Parça İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş gü..
$0,32 $0,37
24 mm - 40 boy Palto ve Kaban Düğmesi Mineli Turuncu Hardal Renkler E 1682 MN V2 24 mm - 40 boy Palto ve Kaban Düğmesi Mineli Turuncu Hardal Renkler E 1682 MN V2
-25 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 24 mm ( 40 lignes) / Yükseklik 6 mm dir. Parça Adedi : Tek Parça İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş ..
$0,52 $0,69
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 20 mm ( 32 boy) / Yükseklik  7,5 mm dir. Parça Adedi : Tek Parça İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü)..
$0,23
24 mm - 40 boy Palto ve Kaban Düğmesi 8 li Set  Mineli E 1682 MN V1 SET8 24 mm - 40 boy Palto ve Kaban Düğmesi 8 li Set  Mineli E 1682 MN V1 SET8
-28 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 24 mm ( 40 lignes) / Yükseklik 6 mm dir. Parça Adedi : Tek Parça İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapımaktadır. (2-3 iş g..
$3,99 $5,54
24 mm - 40 boy Palto ve Kaban Düğmesi Mineli E 1682 MN V1 24 mm - 40 boy Palto ve Kaban Düğmesi Mineli E 1682 MN V1
-25 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 24 mm ( 40 lignes) / Yükseklik 6 mm dir. Parça Adedi : Tek Parça İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapımaktadır. (2-3 iş g..
$0,52 $0,69
28 mm 44 Boy Kaban ve Mont Düğmesi Metal Renk Kombinli  B 83 MN V2 28 mm 44 Boy Kaban ve Mont Düğmesi Metal Renk Kombinli  B 83 MN V2
-21 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  28 mm ( 44 line) / Yükseklik 7 mm dir. Parça Adedi : 1 Parça Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2-3 iş günü içerisinde kaplama işlemi ( renklendirme ) ..
$0,85 $1,08
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 389 (17 Sayfa)