Menü
Alışveriş Sepeti

Blog Yazıları RSS Feed

11 Mar Ceket giymenin kuralları?
Turkan Senturk 1 656
  Ceketinizi ne zaman ve nasıl iliklemeniz gerektiğini belirleyen birçok faktör vardır. Öncelikle ceketinizin tek düğmeli mi yoksa kruvaze mi olduğunu değerlendirin. Ceketiniz ister tek düğmeli, iste..
11 Mar Dekorasyon düğmeleri nasıl kullanılır?
Turkan Senturk 0 435
  Bazen evinizde çok fazla renkli düğme varmış gibi hissediyor musunuz? Onlarla ne yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? Bu yazı ile size bu güzel küçük şeyleri ev dekorasyonunda uygulamanız için bazı fi..
30 Oca Açık Uçlu Fermuarlar (Separe)ve Kapalı Uçlu Fermuarlar Arasındaki Fark Nedir?
Turkan Senturk 0 2548
  Fermuarlar, açık uçlu fermuar ve kapalı uçlu fermuar olmak üzere 2 temel tipte sınıflandırılabilir . Açık uçlu bir fermuarı kapalı uçlu bir fermuardan ayırmanın en kolay yolu alt durağa bakmaktır..
30 Oca Çıt çıt Düğmeler - Çıtçıtlar Nasıl Doğru Takılır
Turkan Senturk 3 1962
  Çıt çıt Düğme ve çıtçıt takmak için çeşitli özelliklere sahip otomatik makineler ve yarı otomatik makineler mevcuttur. Düğmelerin ve çıtçıtların doğru şekilde takıldığından emin olmak için lütfen f..
30 Oca Modern Giyim Düğmelerinin Farklı Sınıflandırılması
Turkan Senturk 0 1263
  Düğmeler öncelikle tutturmak için kullanılsa da, erken kullanımları aslında o kadar işlevsel değildi. Erken düğmeler mühürler, süs eşyaları ve dekoratif aksan olarak kullanıldı ve bugün bildiğimiz ..
30 Oca Düğme Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 10 Faktör
Turkan Senturk 0 1731
  Düğmeler sadece basit bir tutturma aracı değil, aynı zamanda giysinizin estetiğini geliştirmek için harika bir aksesuar olabilir. Hem estetik hem de işlevsel ihtiyaçlarınıza uyacak doğru düğme tipi..
30 Oca Delikli Dikme Düğme ve Ayaklı Düğme - Blazer Ceket Düğmesi  Arasındaki Farklar
Turkan Senturk 0 980
  Düğmeler genellikle sadece küçük bir tutturma aracı olarak kabul edilir ve biz bunu genellikle hafife alırız. Aslında, her biri kendine has özelliklere sahiptir., niteliklerine ve amaçlarına sahip ..
30 Oca Ayaklı Düğme Nasıl Dikilir? Blazer Ceket Düğme Dikme Kılavuzu
Turkan Senturk 1 1877
  Bir ayaklı düğmeyi nasıl dikeceğinizi merak ediyor musunuz? Çoğumuz düz bir düğme dikmeyi biliyoruz ama herkes bir ayaklı ceket düğmesi için doğru adımları bilmiyor. İki temel düğme türü vardır, ay..
28 Oca Fermuarların Kalite Standartları ve dayanıklılık Testleri
Turkan Senturk 0 838
FERMUARLARIN KALİTE STANDARTLARI VE DAYANIKLILIK TESTLERİ   Her üründe olduğu gibi fermuarlarda da kullanım sırasında beklenen birtakım kalite standartları bulunmaktadır. Bu standartların yeterli ol..
27 Eyl Metal Düğme İmalat Malzemeleri Nelerdir?
Turkan Senturk 1 4348
  Metal düğmeler, yüzey kaplamaları, dayanıklılıkları ve dekoratif işlevleri nedeniyle en popüler düğmelerden biridir. İmalat malzemelerine bağlı olarak metal düğmeler ayrıca şu şekilde gruplandırıla..
27 Eyl Bir Giysi Tutturucu Aslında Nedir?
0 4553
  Aslında “giysi tutturucu” nedir? Basitçe söylemek gerekirse, iki kumaş parçasını bir arada tutmak için kullanılan bir araçtır. Pratikte, elbiseyi kolayca çıkarabilmemiz ve giyebilmemiz için düğme ..
12 Oca Fermuar Tipleri  | Fermuar Tipi ( Fermuar No ) Nasıl Belirlenir ?
1 10975
  Fermuar tipi ile fermuar çeşidi arasında genelikle bir karışıklık yanmakta. Bu sorunu müşterilerime aydınlatmak için bu makaleyi ele aldık. Fermuar Tipi veya Fermuar Numarası veya Fermuar Boyutu u..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)