Menü
Alışveriş Sepeti

Bağucu Modelleri | Metal Kordon Kilidi ( Stoper) Çeşitleri

Bağucu Modelleri | Metal Kordon Kilidi ( Stoper) Çeşitleri

Kordon Kilidi ve Bağ ( Kordon ) Ucu: Fark Nedir?

Belki daha önce bağkordon ) ucu  ve kordon kilidi ( Stoper ) terimlerini duymuşsunuzdur . Bununla birlikte, bazılarımız isimleri ve işlevleri ile karıştırılabilir. Aralarındaki farklar nelerdir ve nasıl düzgün kullanılır? Burada tanımlarını, uygulamalarını ve farklılıklarını tartışacağız.

Kordon Kilidi üreticisi

Kordon Kilidi ( Stoper )

Stoper ve kordon sabitleyici adıyla da isimlendirilen kordon kilidi, düğümsüz sıkma için giyisilerin bel ve alt kısımlarına konulan iplere uygulanan küçük bir araçtır. Genel olarak konuşursak, bir kordon kilidi bir yay, bir sürgü ve bir sürgü yolu olmak üzere 3 parçadan oluşur. Bir kordon kilidinin rahatlığının sırrı ugulamada yatmaktadır. Kordon kilidini  sıktığınızda ve tüm delikleri hizalamaka için basılı tuttuğunuzda, stoper serbestçe hareket edebilmesi için gerginlik serbest bırakılır. Daha sonra, kavrama gevşettiğinizde, yay nedeniyle gerginlik tekrar devreye girer ve kordon kilidi istediğiniz herhangi bir yerde kalabilir.

Kordon kilitleri genellikle zamak alaşımı ve plastikten yapılır ve farklı amaçlar için çeşitli şekillerde, boyutlarda ve renklerdedir. Örneğin, hızlı ve kolay kapatma ve açma için switshortin kapüşonunda, eşofmanların alt kısım

belde, kışlık kaban ve monların bel ve alt kısımlarında, ceketlerde veya saklama torbalarında kullanılabilirler. Bu nedenle, açık bir ucu kapatmak için karmaşık bir düğüm yapmazsınız veya düğümü çözmek için büyük çaba göstermezsiniz.

Kordon Sonu üreticisi

Kordon ( Bağ ) Ucu

Kodonunui kısmındaki, liflerin çözülmesini önlemek için bir kordonun ucunu kaplayan küçük bir kılıf veya çekme ipi olan bir toplayıcı veya bağ ucu olarak da bilinir. Bir kordon kilidinden farklı olarak, herhangi bir aksesuara sahip olmayan dar bir kovandır, böylece kolayca bir bağda kullanılabilir.

Kordon uçları genellikle zamak alaşımı veya plastikten yapılır. Başlangıçta, giyim ve spor ürünlerine, ipliğin sonuna kadar koruma sağlamak için uygulanırlar. Bununla birlikte, ayrıca şıklıktaki ayrıntıyı vurgulamak için bir giysi süsü olarak da kabul edilir. Şaşırtıcı bir şekilde, bunlar çan, silindir, spiral, küp vb şekillerde üretilir. İstediğiniz herhangi bir şekil olarak tasarlanabilirler. Ayrıca tercihinize göre boyanabilir, basılabilir, oyulabilir, boyanabilir veya elektrolizle kaplanabilirler.

Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Uzunluk 23 mm / Çap: 6 mmParça Adedi : Çift delikli kordon kilidi (Stoper) / Tek bastırma düğmeliRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Ni..
$0,14
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  İç Genişlik  :  7 mm / Dış Genişlik : 8 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  İç Genişlik  :  5 x 1 mm / Dış Genişlik : 7 x 3 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri&nb..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 12 mm| Çap 7 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün ren..
$0,09
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 12 mm| Çap 7 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün ren..
$0,04
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 25 mm| Çap: 5 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi &..
$0,17
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 9 mm / Çap :  8Parça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün ren..
$0,05
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 25 mm| Çap  6 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürü..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 15 mm | Çap 5 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün re..
$0,03
5 mm çap boy 20 mm Boy - Bağcık ucu metal E 2092 5 mm çap boy 20 mm Boy - Bağcık ucu metal E 2092
En Çok Satılan
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 20 mm| Çap: 5 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi &..
$0,03
Kordon kilidi tek delikli 20 mm E 2088 Kordon kilidi tek delikli 20 mm E 2088
En Çok Satılan
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Uzunluk 20 mm  Parça Adedi : Tek delikli kordon kilidi (Stoper)Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ür&uum..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 10 mm / Çap : 4 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi..
$0,03
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 56 (5 Sayfa)