Menü
Alışveriş Sepeti

Bağucu Çeşitleri - Kordon Kilidi - Stoper Çeşitleri

Bağucu Çeşitleri  - Kordon Kilidi  - Stoper Çeşitleri

Kordon Kilidi ve Bağucu ( Kordon Ucu ) Arasındaki Fark Nedir?

Belki daha önce bağkordon ) ucu  ve kordon kilidi ( Stoper ) terimlerini duymuşsunuzdur . Bununla birlikte, bazılarımız isimleri ve işlevleri ile karıştırılabilir. Aralarındaki farklar nelerdir ve nasıl düzgün kullanılır? Burada tanımlarını, uygulamalarını ve farklılıklarını tartışacağız.

Kordon Kilidi üreticisi

Kordon Kilidi ( Stoper )

Stoper ve kordon sabitleyici adıyla da isimlendirilen kordon kilidi, düğümsüz sıkma için giyisilerin bel ve alt kısımlarına konulan iplere uygulanan küçük bir araçtır. Genel olarak konuşursak, bir kordon kilidi bir yay, bir sürgü ve bir sürgü yolu olmak üzere 3 parçadan oluşur. Bir kordon kilidinin rahatlığının sırrı ugulamada yatmaktadır. Kordon kilidini  sıktığınızda ve tüm delikleri hizalamaka için basılı tuttuğunuzda, stoper serbestçe hareket edebilmesi için gerginlik serbest bırakılır. Daha sonra, kavrama gevşettiğinizde, yay nedeniyle gerginlik tekrar devreye girer ve kordon kilidi istediğiniz herhangi bir yerde kalabilir.

Kordon kilitleri genellikle zamak alaşımı ve plastikten yapılır ve farklı amaçlar için çeşitli şekillerde, boyutlarda ve renklerdedir. Örneğin, hızlı ve kolay kapatma ve açma için switshortin kapüşonunda, eşofmanların alt kısım

belde, kışlık kaban ve monların bel ve alt kısımlarında, ceketlerde veya saklama torbalarında kullanılabilirler. Bu nedenle, açık bir ucu kapatmak için karmaşık bir düğüm yapmazsınız veya düğümü çözmek için büyük çaba göstermezsiniz.

Kordon Sonu üreticisi

Bağucu Kordon Ucu

Kodonunui kısmındaki, liflerin çözülmesini önlemek için bir kordonun ucunu kaplayan küçük bir kılıf veya çekme ipi olan bir toplayıcı veya bağ ucu olarak da bilinir. Bir kordon kilidinden farklı olarak, herhangi bir aksesuara sahip olmayan dar bir kovandır, böylece kolayca bir bağda kullanılabilir.

Kordon uçları genellikle zamak alaşımı veya plastikten yapılır. Başlangıçta, giyim ve spor ürünlerine, ipliğin sonuna kadar koruma sağlamak için uygulanırlar. Bununla birlikte, ayrıca şıklıktaki ayrıntıyı vurgulamak için bir giysi süsü olarak da kabul edilir. Şaşırtıcı bir şekilde, bunlar çan, silindir, spiral, küp vb şekillerde üretilir. İstediğiniz herhangi bir şekil olarak tasarlanabilirler. Ayrıca tercihinize göre boyanabilir, basılabilir, oyulabilir, boyanabilir veya elektrolizle kaplanabilirler.

Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç : 10.6 x 7.6 mm / Dış: 17.4 x 13.6 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2..
$0,38
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 17,4 mm| Çap 4,8 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipa..
$0,23
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Uzunluk 23 mm / Çap: 6 mm Parça Adedi : Çift delikli kordon kilidi (Stoper) / Tek bastırma düğmeli Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre ren..
$0,39
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik  :  7 mm / Dış Genişlik : 8 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. ..
$0,11
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik  :  5 x 1 mm / Dış Genişlik : 7 x 3 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılma..
$0,11
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 12 mm| Çap 7 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş ..
$0,34
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 12 mm| Çap 7 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş ..
$0,26
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 25 mm| Çap: 5 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş..
$0,39
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 9 mm / Çap :  8 Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş ..
$0,22
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 25 mm| Çap  6 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş..
$0,30
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 15 mm | Çap 5 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş..
$0,19
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 20 mm| Çap: 5 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş..
$0,15
20 mm Stoper Kordon Kilidi Tek Delikli E 2088 20 mm Stoper Kordon Kilidi Tek Delikli E 2088
En Çok Satılan
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Uzunluk 20 mm   Parça Adedi : Tek delikli kordon kilidi (Stoper) Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2..
$0,33
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 10 mm / Çap : 4 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipar..
$0,11
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy: 11 mm| Çap : 5 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipar..
$0,15
6 mm Çap Metal Bağcık Ucu E 1951 6 mm Çap Metal Bağcık Ucu E 1951
En Çok Satılan
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 20 mm| Çap 6 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş ..
$0,19
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 12 mm / Çap :  5 Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş..
$0,17
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 11 mm| Giriş Çap 5 mm / Uç Açıklığı Çap 7 mm / Kapaklı Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kapla işlemi yap..
$0,25
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : Boy 15 mm| Giriş Çap 6 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kapla işlemi yapımaktadır. (2-3 iş günü). Sipari..
$0,23
6 mm Bağucu çap 6 mm E 1730 6 mm Bağucu çap 6 mm E 1730
En Çok Satılan
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 6 mm| Çap 6 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi &ou..
$0,06
23 mm Metal bağucu  çap 9 mm  E 2059 23 mm Metal bağucu  çap 9 mm  E 2059
-10 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Boy 23 mm| Çap 9 mm Parça Adedi : Tek Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi &o..
$0,22 $0,25
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Uzunluk 23 mm / Çap: 5 mm Parça Adedi : Çift delikli kordon kilidi (Stoper) / Tek bastırma düğmeli Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre ren..
$0,58
Çift Delikli Yaylı Kordon Kilidi 4,5 mm Bağcık Çaplı E 2060 Çift Delikli Yaylı Kordon Kilidi 4,5 mm Bağcık Çaplı E 2060
En Çok Satılan
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Uzunluk 27 mm / Çap: 4,5 mm / Ürün Çapı 7,7 mm Parça Adedi : Çift delikli kordon kilidi (Stoper) / Çift bastırma düğmeli Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   ..
$0,47
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Uzunluk 22 mm / Çap: 7 mm Parça Adedi : Tek delikli kordon kilidi (Stoper) / Tekt bastırma düğmeli Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre ren..
$0,55
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 58 (3 Sayfa)