Menü
Alışveriş Sepeti

Dikme Çıtçıt Düğme Modelleri - Çıtçıt Çeşitleri ve İmalatı - Online Satış

Dikme Çıtçıt Düğme Modelleri - Çıtçıt  Çeşitleri ve İmalatı - Online Satış

En Pratik Düğmeler: Çıtçıt Düğme

Çağlayan Aksesuar olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerden bir diğeri de çıtçıt düğme olarak adlandırılan ve klasik düğmelerden farklı olarak birbirine geçmeli fonksiyonu ile daha pratik ve kopma ihtimalinin olmadığı düğmelerin üretimini de gerçekleştiriyoruz.

Çıtçıt düğmenin en önemli özelliği, kullanıcının pratik bir şekilde düğme ilikleme işlemi yapmasını sağlamasıdır. Çıtçıt düğme kullanılarak hem düğme kopmalarının önüne geçmek amaçlanmış ve bir diğer yandan da daha kolay bir düğme ilikleme yöntemi bulunmuştur.

Şimdi dilerseniz dikme çıtçıt düğmeler ile ilgili daha detaylı bir bilgilendirme ile birlikte bu düğmelerin nerelerde kullanıldığına dair birlikte bilgi edinelim.

 

Dikme Çıtçıt Düğme Çeşitleri Kaça Ayrılır ve Nerelerde Kullanılır?

Çıtçıt düğmeler, modeline bağlı olarak iki veya dört farklı parçadan oluşur:

  • Dikme çıtçıt düğmeler: Genel olarak bu kategorideki dikme çıtçıt düğme parça sayısı bakımından daha azdır. Bu bakımdan, daha pratik bir kullanım sunarlar.
  • Büyük çıtçıt düğme çeşitleri: Bu tip düğmeler ebat olarak daha büyüktür ve daha fazla sayıda parçanın kullanılmasını gerektirebilir. Ancak tasarım olarak daha fazla çeşide sahiptirler ve oldukça özgün şekiller oluşturmak mümkündür.
  • Çıtçıtlar düğmeler : Genellikle her üründe kullanırlar. Örnek olarak tekstil sektöründe mont, kaban başta olmak üzere elbiselerde, gömleklerde. Deri çanta ve cüzdamlarda ve diğer sektörlerde.

Her halükarda, parçaların biri sabitleyici olarak altta, diğeri ise üstte kalacaktır. Çıtçıt düğmeler hem katı, hem de esnek yüzeylerde aksesuar veya birleştirici olarak kullanılabilir. Diğer bir deyişle, çıtçıt düğmelerimizi, giysiler ve deri, kot, havlu kumaş gibi değişik tekstil ürünleri ile el çantaları, ayakkabı, kayış gibi farklı aksesuarlar üzerinde kullanmanız mümkündür. Örneğin teknik ismi ceket çıtçıt düğme olan ve ceketlerde kullanılan bu düğme, ürün olarak oldukça kullanışlıdır Tercihiniz ne olursa olsun, sunduğumuz desen ve tasarım seçenekleri sayesinde çarpıcı ve estetik bir görünüm elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Desenli çıtçıt düğme bir elbiseyi her zaman öne çıkartan detaylardandır. Dikiş dikmeye yeni başlamış olsanız dahi, çıtçıt düğmeleri kullanmak son derece kolaydır ve en az diğer düğme çeşitleri kadar dayanıklı ve güçlüdürler. Farklı renk seçeneklerini bir arada kullanarak özgün ve kullanışlı tasarımlar elde edebilir ve değişik geometrik desenlerimiz sayesinde kolaylıkla bir fark yaratabilirsiniz.

Çağlayan Aksesuar, bu farklı kullanım amaçlarına uygun olarak çok farklı büyüklüklerde ve desenlerde çıtçıt düğme çeşitlerine sahiptir. Mevcut desen, renk ve tasarım seçeneklerimiz aşağıda görüntülenebilir. Toplu siparişlerde belirli bir sayıyı geçmeniz halinde, tamamen size özel kaplama renkleri sunabilmemiz mümkündür. Bu seçenek, satışa sunduğumuz tüm çıtçıt düğmeler için geçerlidir. Size özel üretim yapılacağı için, özel bir kaplama rengi tercih etmeniz halinde teslimat süresi 3-4 iş gününe kadar uzayabilmektedir. Özel kaplama renkleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Hemen Şimdi Bir Çıtçıt Düğme Satın Alın

Aşağıda listelenen modellerimizden herhangi birini çıtçıt düğme satın al seçeneğiyle satın alabilir, arzu ederseniz de soru sor seçeneğiyle ürün hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. En uygun çıtçıt düğme fiyatları Çağlayan Aksesuar sitesinde bulunabilecek olup, ürün kalitemiz ise rakipsizdir.

Toplu satın alımlardaki özel tekliflerimizi öğrenmek için bize telefon açabilir, e-posta gönderebilir veya WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağlayan Aksesuar, tüm çıtçıt düğme ihtiyaçlarınızı rakipsiz fiyatlar ile karşılamaya hazırdır.

Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Düğme ebatı 22 x 22 mm Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kapla işlemi yapımaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş iç..
$0,74
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Düğme ebatı 22 x 22 mm Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün reng..
$0,72
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Düğme çapı 17 mm Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kapla işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş için lü..
$1,33
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : Düğme öapı 23 mm Parça Adedi : 2 Parça  ( Üst Kısmım : 1 Parça / Alt Kısım 1 parça ) Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2-3..
$0,79
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Düğme ebatı 22 x 22 mm Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kapla işlemi yapımaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş iç..
$0,89
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : Düğme çapı 20 mm Parça Adedi : 2 Parça  ( Üst Kısmım : 1 Parça / Alt Kısım 1 parça ) Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2-3..
$1,02
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Dış Genişlik 23 mm dir. Parça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça ) Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına ..
$0,93
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : Dış Genişlik 25 x 25 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça  ( Üst Kısmım : 1 Parça / Alt Kısım 1 parça ) Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Me..
$1,06
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)