Menü
Alışveriş Sepeti

Çakma Kalıpları | Çıtçıt Düğme, Kot Düğmesi, Rivet Çakma Kalıpları Satışı

Çakma Kalıpları | Çıtçıt Düğme, Kot Düğmesi, Rivet  Çakma Kalıpları Satışı
Tulumba El Presi veya diğer adıyla çakma makinası sıklıkla aşağıdaki alanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır.: Perçin : Perçinleri ürünlere veya kumaş çakma işlemi için Kot Düğmesi: Kot düğmesi  veya Çakma Düğme çakma işlemi  Delme işlemleri Kuşgözü: Kuşgözünü kumaşa veya deriye uygulama..
$20,50
Uygulama aparatı veya çakma kalıbı olarak isimlerdirilen aparat, manuel veya otomatik makinalara uygundur. Elle uygulama için değildir. Her modelin kendine has ( özel ) kalıbı mevcuttur ve tek bir kalıp ile tüm perçin - rivetler takılamaz. Satın alırken tere..
$9,00
Uygulama aparatı veya çakma kalıbı olarak isimlerdirilen aparat, manuel veya otomatik makinalara uygundur. Elle uygulama için değildir. Her modelin kendine has ( özel ) kalıbı mevcuttur ve tek bir kalıp ile tüm düğmeler takılamaz. Satın alırken teredüt ediyors..
$11,00
Uygulama aparatı veya çakma kalıbı olarak isimlerdirilen aparat, manuel veya otomatik makinalara uygundur. Elle uygulama için değildir. Her modelin kendine has ( özel ) kalıbı mevcuttur ve tek bir kalıp ile tüm düğmeler takılamaz. Satın alırken teredüt ediyorsanız çekinmeyin bizimle iletişime ..
$11,80
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)