Menü
Alışveriş Sepeti

Metal Fermuar Elcikleri İle Fark Yaratın

Metal Fermuar Elcikleri İle Fark Yaratın

25 yılı aşkın bir süredir aksesuar ve düğme sektöründe faaliyet gösteren Çağlayan Aksesuar, son derece geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu bağlamda, zamak alışımdan imal edilmiş fermuar elcikleri, en çok sayıda seçeneği sunduğumuz ürün kategorilerimizden biridir.

Metal elcikler, sadece fermuarların bir parçası değil, üzerinde kullanıldığı ürünün görünümünü doğrudan etkileyen önemli bir aksesuardır.

Bu doğrultuda, Çağlayan Aksesuar, metalden imal edilen fermuar elcikleri için daima en kaliteli materyalleri ve en özgün tasarımları kullanır.

 

Fermuar Elciği Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

Elcik fermuar, fermuarların alt ucundaki aparatın adıdır. Bu aparat, fermuar şeridinin alt kısmında kalır ve iki parçadan oluşur. Parçaların her biri farklı bir şerit üzerindedir ve bir araya getirildiklerinde, şerit üzerindeki dişleri birbirinin üzerine geçirerek kapatırlar. Bu basit ancak etkili tasarım, 1851 yılında icat edilmiş ve o günden bu yana da hemen hiçbir değişikliğe uğramamıştır. Ancak fermuar elcik modelleri, tarihin her döneminde o anda geçerli olan moda akımlarına göre farklı tasarımlara sahip olmuştur. Nitekim fermuar elcikleri, doğru tasarlandıkları takdirde dikkati ilk çeken unsurlar arasındadır ve bu nedenle giysi ve aksesuarların çarpıcı, ilgi çekici ve özgün bir görünüme sahip olmasında büyük öneme sahiptir.

Fermuar elcik imalatı için kullanılan materyalleri iki gruba ayırmak mümkündür:

  • Plastik fermuar elcikleri: Daha ucuz maliyetli olsalar da, kullanılan materyal nedeniyle desen ve tasarım bakımından çeşitli kısıtlamalar söz konusu olacaktır. Bunun yanı sıra, dayanıklılık bakımından da metal elcikler kadar uzun ömürlü olmaları mümkün değildir. Nitekim uzun süreli kullanımlarda, metal elcikler daha uzun süre dayanacaktır.

  • Metal fermuar elcikleri: Dayanıklılık ve tasarım çeşitliliği bakımından metal fermuar elcikleri daima daha kullanışlıdır. Bu bağlamda, metal elcikler değişik renk seçeneklerine ve mat, parlak, yarı-mat gibi farklı renk tonlarına sahiptir. Nitekim istenilen hemen her desen, logo veya harfin metal elcikler üzerinde kullanılması mümkündür.

Diğer bir deyişle, satışa sunduğumuz metal elcikler, siz nasıl istiyorsanız öyle görünebilir ve dilediğiniz renkte imal edilebilir. Ancak bu seçeneğimiz için belirli bir miktarın üzerinde sipariş vermeniz gerekmektedir. Bu miktar, her elcik modeli için farklı olup, her bir modelin kendi sayfasından özel üretim için gerekli olan koşulları öğrenmeniz mümkündür. Arzu ederseniz, müşteri temsilcilerimiz de size bu konuda yardımcı olmaya hazırdır. İster satışa hazır elcik modellerimizden birini seçin, isterseniz de kendinize özel üretim yaptırın, rakipsiz imalat kalitemiz ve desen seçeneklerimizle hayalinizdeki tasarımı elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Avantajlı Fermuar Elcik Fiyatları Web Sitemizde Sizi Bekliyor

Satışa sunduğumuz tüm fermuar elcikler rakipsiz bir üretim kalitesine ve son derece uygun fiyatlara sahiptir. Elcik fiyatları, fermuar fiyatlarına gellikle dahil değildir ama kimi fermuar modellerinde elcik ürünün bir parçası olarak fiyata dahil edilir.Teslim süremiz son derece kısa olsa da, sıfırdan üretim yapmamızı gerektirebilecek özel siparişleriniz için bu süre 3 – 4 iş gününe kadar uzayabilmektedir. Mevcut modellerimizden birini seçmeniz halinde ise, siparişleriniz mümkün olan en kısa süre içinde tarafınıza ulaştırılacaktır.

Elciklerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek veya siparişleriniz hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimize WhatsApp, telefon ve e-posta gibi değişik yöntemleri kullanarak ulaşabilirsiniz. Çağlayan Aksesuar, tüm fermuar elcik ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla ve dilediğiniz sayıda karşılamaya hazırdır.

 

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 142 (12 Sayfa)