Menü
Alışveriş Sepeti

Bağucu model ve çeşitleri | Kordon ucu modelleri

Bağucu model ve çeşitleri | Kordon ucu modelleri

Bağ (Kordon) Ucu, özellikle giysilerde kullanılan kordonların uç kısımlarındaki elyafın dış etkenler sebebiyle sökülmesini önlemek ve daha güzel bir görünüm sergilemesi için kullanılan küçük bir çeşit kılıftır. Stoperden farklı olarak, kordon üzerinde hareket etmez ve kordonların en uç kısımlarında yer alır. Genellikle zamak alaşımı ya da plastikten üretilmektedirler. Silindir, spiral, küp ya da isteğe gore farklı şekillerde tasarlanabilirler. Tercihe göre renklendirilebilir, basılarak ve oyularak desenlendirilebilir ya da kaplanabilirler. Giyim ve spor ürünlerinde kullanılan kordonu korumak ya da giysiyi süslemek amacı ile kullanılabilmektedirler.

Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 9 mm / Çap :  8Parça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün ren..
$0,05
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 25 mm| Çap  6 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürü..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 15 mm | Çap 5 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün re..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 20 mm| Çap: 5 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi &..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 10 mm / Çap : 4 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy: 11 mm| Çap : 5 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ür&uu..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 20 mm| Çap 6 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün ren..
$0,05
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 12 mm / Çap :  5Parça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün re..
$0,16
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 11 mm| Giriş Çap 5 mm / Uç Açıklığı Çap 7 mm / KapaklıParça Adedi : 2 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,06
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Boy 15 mm| Giriş Çap 6 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi &o..
$0,04
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 6 mm| Çap 6 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi &ou..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 23 mm| Çap 9 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi &o..
$0,10
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 39 (4 Sayfa)

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi