Menü
Alışveriş Sepeti

Bağucu model ve çeşitleri | Kordon ucu modelleri

Bağucu model ve çeşitleri | Kordon ucu modelleri

Bağ (Kordon) Ucu, özellikle giysilerde kullanılan kordonların uç kısımlarındaki elyafın dış etkenler sebebiyle sökülmesini önlemek ve daha güzel bir görünüm sergilemesi için kullanılan küçük bir çeşit kılıftır. Stoperden farklı olarak, kordon üzerinde hareket etmez ve kordonların en uç kısımlarında yer alır. Genellikle zamak alaşımı ya da plastikten üretilmektedirler. Silindir, spiral, küp ya da isteğe gore farklı şekillerde tasarlanabilirler. Tercihe göre renklendirilebilir, basılarak ve oyularak desenlendirilebilir ya da kaplanabilirler. Giyim ve spor ürünlerinde kullanılan kordonu korumak ya da giysiyi süslemek amacı ile kullanılabilmektedirler.

Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  İç Genişlik  :  7 mm / Dış Genişlik : 8 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  İç Genişlik  :  5 x 1 mm / Dış Genişlik : 7 x 3 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri&nb..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 12 mm| Çap 7 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün ren..
$0,09
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 12 mm| Çap 7 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün ren..
$0,04
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 25 mm| Çap: 5 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi &..
$0,17
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 9 mm / Çap :  8Parça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün ren..
$0,05
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 25 mm| Çap  6 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürü..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 15 mm | Çap 5 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün re..
$0,03
5 mm çap boy 20 mm Boy - Bağcık ucu metal E 2092 5 mm çap boy 20 mm Boy - Bağcık ucu metal E 2092
En Çok Satılan
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 20 mm| Çap: 5 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi &..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 10 mm / Çap : 4 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy: 11 mm| Çap : 5 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ür&uu..
$0,03
Metal Bağcık ucu çap 6 mm boy 20 mm E 1951 Metal Bağcık ucu çap 6 mm boy 20 mm E 1951
En Çok Satılan
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Boy 20 mm| Çap 6 mmParça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün ren..
$0,05
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 44 (4 Sayfa)