Menü
Alışveriş Sepeti

Ayar Toka Çeşitleri ve Fiyatları

Ayar Toka Çeşitleri ve Fiyatları
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ölçüler : İç Genişlik: 21.9 mm / Köprü Hareket Alanı : 6 mm Parça Adedi : 1 Parça  - Askı Ayar Tokası Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2-3 iş..
$0,74
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : Toka İç Genişlik: 13 mm / Dış : 18 x 15mm Parça Adedi : 1 Parça   Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2-3 iş günü içerisinde..
$0,24
• Teklif edilen fiyat bir adet fiyatıdır • Numune için mevcut renklerden tekli satış yapılmaktadır ve minimum 50 adet ve katları olarak satılmaktadır ÜRÜN ÖZELLİĞİ VE TEKNİK DETAY: - Üzerine kaplama yapılmış, kaliteli zamak hammaddeden üretilmiştir.  - Bir ambalaj içerisinde,7 mm tek parça t..
$0,10
10 mm Sütyen Halkası ve Askısı Ayar Tokası  E 981 10 mm Sütyen Halkası ve Askısı Ayar Tokası  E 981
En Çok Satılan
• Teklif edilen fiyat bir adet fiyatıdır • Numune için mevcut renklerden tekli satış yapılmaktadır ve minimum 12 adet ve katları olarak satılmaktadır ÜRÜN ÖZELLİĞİ VE TEKNİK DETAY: - Üzerine kaplama yapılmış, kaliteli zamak hammaddeden üretilmiştir.  - Bay ve bayan giyimde kullanılabilir. ..
$0,22
• Teklif edilen fiyat bir adet fiyatıdır • Numune için mevcut renklerden tekli satış yapılmaktadır ve minimum 50 adet ve katları olarak satılmaktadır ÜRÜN ÖZELLİĞİ VE TEKNİK DETAY: - Üzerine kaplama yapılmış, kaliteli zamak hammaddeden üretilmiştir.  - Bir ambalaj içerisinde,9mm tek parça to..
$0,10
30 mm Hareketli Metal Ayar Tokası E 648 30 mm Hareketli Metal Ayar Tokası E 648
-7 %
• Teklif edilen fiyat bir adet fiyatıdır • Ambalaj : Bir adet naylon-şeffaf ambalajda 144 adet 30 mm toka bulunmaktadır • Nuumune için mevcut renklerden tekli satış yapılmaktadır ve minimum 12 adet ve katları olarak satılmaktadır ÜRÜN ÖZEL..
$0,26 $0,28
• Teklif edilen fiyat bir adet fiyatıdır • Numune için mevcut renklerden tekli satış yapılmaktadır ve minimum 12 adet ve katları olarak satılmaktadır ÜRÜN ÖZELLİĞİ VE TEKNİK DETAY: - Üzerine kaplama yapılmış, kaliteli zamak hammaddeden üretilmiştir.  - Bay ve bayan giyimde kullanılabilir. ..
$2,27
Sürgülü Metal Toka - Ayarlanabilir Sskı ve Kayış Tokası Ayarlanabilir kayar tokalar, dikişçiler ve hobi meraklıları tarafından kemerler, cüzdanlar, çantalar, sırt çantaları ve bagaj için ayarlanabilir kayışlar yapmak için kullanılan donanım parçalarıdır. Kayışın rahatça oturması için ayarlanabil..
$0,55
Kaynaksız Zamak Metal Toka - Askı ve Kayış Ayar Tokası - Merdiven Toka Ayarlanabilir tokalar, dikişçiler ve hobi meraklıları tarafından kemerler, cüzdanlar, çantalar, sırt çantaları ve bagaj için ayarlanabilir kayışlar yapmak için kullanılan donanım parçalarıdır. Kayışın rahatça oturması için ay..
$0,39
ÜRÜN ÖZELLİĞİ VE TEKNİK DETAY: - Üzerine kaplama yapılmış, kaliteli zamak hammaddeden üretilmiştir.  - Bay ve bayan giyimde kullanılabilir. EBAT: Kemer Kullanım Genişlik: 19  mm  Dış Ölçüler:  34 x 24 mm dir. KULLANIM ALANLARI: • Deri çanta • Deri Giyim • Tekstil giyimi • Dış giy..
$0,73
Sürgülü Metal Ayar Tokası - Ayarlanabilir Sürgülü Toka Ayarlanabilir çift sürgülü  ayar tokalar, terziler ve deri işçiliği meraklıları tarafından kemerler, erkek çantaları, bavullar, bayan çantalar, sırt çantaları ve bagaj sıkma kayışları için ayarlanabilir kayışlar yapmak için kullanılan bir işl..
$0,48
20 mm Sürgülü Ayar Tokası, Çanta Askısı Ayar Tokası E 545 20 mm Sürgülü Ayar Tokası, Çanta Askısı Ayar Tokası E 545
En Çok Satılan
Sürgülü Metal Toka - Ayarlanabilir Sürgülü Toka Ayarlanabilir kayar sürgülü tokalar, dikişçiler ve deri işi meraklıları tarafından kemerler, cüzdanlar, çantalar, sırt çantaları ve bagaj için ayarlanabilir kayışlar yapmak için kullanılan bir fonksiyonel aksesuardır . Kayışın rahatça uzuluğu ayarl..
$0,47
Çift Sürgülü Metal Ayar Tokası  - Ayarlanabilir Sürgülü Metal Toka Ayarlanabilir çift kayar sürgülü tokalar, terziler ve deri hobi meraklıları tarafından kemerler, cüzdanlar, çantalar, sırt çantaları ve bavullar için ayarlanabilir kayışlar yapmak için kullanılan ayarfonksiyonlu aksesuardır. Çant..
$0,73
30 mm Tek Sürgülü Ayar Tokası Çanta ve Bavul Askı Ayar Tokası E 1103 30 mm Tek Sürgülü Ayar Tokası Çanta ve Bavul Askı Ayar Tokası E 1103
En Çok Satılan
Tek Sürgülü Metal Toka - Ayarlanabilir Askı ve Kayış Tokası Ayarlanabilir tek sürgülü ayar tokalar, deri terzileri ve hobi meraklıları tarafından kemerler, cüzdanlar, çantalar, sırt çantaları ve bagaj için ayarlanabilir kayışlar yapmak için kullanılan işlevsel aksesuardır . Kayışın rahatça sabit..
$0,80
• Teklif edilen fiyat bir adet fiyatıdır • Numune için mevcut renklerden tekli satış yapılmaktadır ve minimum 12 adet ve katları olarak satılmaktadır ÜRÜN ÖZELLİĞİ VE TEKNİK DETAY: - Üzerine kaplama yapılmış, kaliteli zamak hammaddeden üretilmiştir.  - Bir ambalaj içerisinde,25 mm 12 parça t..
$0,42
2 cm kayışlar, askılar ve kemerler için yüksek kaliteli metal ayar tokası El çantalarınıza sofistike bir görünüm kazandıran hoş, temiz ve modern bir görünüme sahiptirler. Ayar tokasının ortasında sabit bir çubuk bulunan kare bir şekil (aslında bir dikdörtgen). Parlak, pürüzsüz kaplamalı tokalar y..
$0,53
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : İç Genişlik: 12,2 x 6,3 mm / Dış Ölçülerk : 39,4 x 18,5 mm Parça Adedi : 1 Parça   Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2-3 i..
$0,68
• Teklif edilen fiyat bir adet fiyatıdır • Ambalaj : Bir adet naylon-şeffaf ambalajda 144 adet 40 mm toka bulunmaktadır • Nuumune için mevcut renklerden tekli satış yapılmaktadır ve minimum 12 adet ve katları olarak satılmaktadır ÜRÜN ÖZELLİĞİ VE TEKNİK DETAY: - Üzerine kaplama yapılmış, k..
$0,20
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : İç Genişlik: 16 mm / Dış Geneişlik : 31 mm / En : 28 Parça Adedi : 1 Parça  - kemer ve ayar tokası Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiy..
$0,58
Sürgülü Metal Ayar Tokası  - Ayarlanabilir Sürgülü Ayarlanabilir kayar sürgülü tokalar, dikişçiler ve hobi meraklıları tarafından kemerler, cüzdanlar, çantalar, sırt çantaları ve bagaj için ayarlanabilir kayışlar yapmak için kullanılan donanım parçalarıdır. Kayışın rahatça oturması için ayarlana..
$0,68
• Teklif edilen fiyat bir adet fiyatıdır • Ambalaj : Bir adet naylon-şeffaf ambalajda 144 adet 24 mm toka bulunmaktadır • Nuumune için mevcut renklerden tekli satış yapılmaktadır ve minimum 12 adet ve katları olarak satılmaktadır ÜRÜN &Oum..
$0,05
Bu ayar tokalar çanta, cüzdan, paket, deri, el sanatları, kurdeleler, kemerler, mutfak ve banyo havluları ve diğer kullanımlar için kullanılabilir. Bu aksı ve kayış ayar tokaları sağlam ve profesyonel kalitededir ve kullanımı çok kolaydır. Parlak, pürüzsüz..
$0,55
ÜRÜN ÖZELLİĞİ VE TEKNİK DETAY: - Üzerine kaplama yapılmış, kaliteli zamak hammaddeden üretilmiştir.  - Bay ve bayan giyimde kullanılabilir. EBAT: İç Genişlik: 40 mm Dış Genişlik 48 mm dir. KULLANIM ALANLARI: • Deri çanta • Deri Giyim • Tekstil giyimi • Dış giyim • Bayan elbise ..
$1,45
Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)