Menü
Alışveriş Sepeti

Kuşgözü Modelleri| Renk ve Estetik Model Çeşitleri

Kuşgözü Modelleri| Renk ve Estetik Model Çeşitleri

Özel Tasarımlı Metal Çıtçıtlar: Kuşgözü Çıt Çıt Düğme Modelleri 

Metal ve çıtçıt düğmeler çok farklı türde renk, desen ve tasarım seçeneklerine sahiptir. Bu bağlamda, elde edebileceğiniz seçenekler üretici firmanın size sundukları ile sınırlıdır ve kuşgözü düğmeler gibi özel modeller elde edebilmek için sektörün lider isimleri ile çalışmanız gereklidir. Çağlayan Aksesuar, Türkiye’nin önde gelen kuşgözü imalatçıları arasındadır ve size ihtiyaç duyduğunuz ürün çeşitliliğini kolaylıkla sağlayabilir. Kuşgözü kapsül imalatı konusundaki çeyrek asırlık tecrübemiz, size sayısız seçeneği ve en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmamızı mümkün kılar. Aylık 3.000 adet metal aksesuar üretimimiz, uluslararası standartlara uygun bir şekilde kalite kontrol ekibimiz tarafından denetlenmekte ve kaç adet sipariş ederseniz edin, daima en üstün kaliteyi elde etmenizi sağlamaktadır.

 

Kuşgözü Çıt Çıt Düğmeleri Giysi ve Aksesuarlarınızda Kullanın

Bu modellere “kuşgözü” denmesinin nedeni, hangi geometrik şekil kullanılıyor olursa olsun, ortalarında daima bir boşluk bulunmasıdır. Tahmin edilebileceği üzere, halka şeklindeki kuşgözü düğmeler oldukça yaygındır ve bu modelin ismini nereden aldığını göstermektedir. Ancak, satışa sunduğumuz kuşgözü düğmeler sadece halka değil, her türlü geometrik şekle sahiptir. Bu çeşitlilik sayesinde kuşgözü düğmelerimizi değişik giysi ve aksesuarlar üzerinde farklı amaçlar için kullanmanız ve değişik kombinler deneyerek çarpıcı, özgün ve dikkat çekici tasarımlar oluşturmanız kolaylıkla mümkün olacaktır.

Kuşgözü düğmelerimizi iki temel kategoriye ayırmak mümkündür:

  • Çıtçıt kuşgözü düğmeler: Bu kategorideki kuşgözü düğmeler, iki parçadan oluşur ve bu parçalar birbirine geçerek kullanıldıkları yüzeyleri sağlam bir şekilde birbirine bağlar. Ancak tek kullanım amaçları bu değildir: Birleştirici olarak kullanılabilecekleri gibi, estetik ve dikkat çekici bir görünüm yaratmak için aksesuar amaçlı olarak da kullanılabilirler.

  • Dikme kuşgözü düğmeler: Sadece plastik bir halkayla sabitlenebilen metal kuşgözü modelleridir ve daha pratik bir kullanımları olduğunu söylemek mümkündür. Bu bağlamda, aksesuar olarak kullanılmaya daha elverişli oldukları söylenebilir. Ancak birleştirici düğme olarak da kullanılmaya uygundurlar.

Diğer bir deyişle, kuşgözü düğme modellerimiz, her türlü deneyim seviyesine ve kullanım amacına uygun bir çeşitliliğe sahiptir. Diğer tüm modellerimiz gibi, kuşgözü düğmelerimiz de istediğiniz renkte kaplanarak teslim edilebilmektedir. Bu seçeneğimizi kullanabilmek için belirli bir miktarın üzerinde sipariş vermeniz gereklidir. Bu miktarın ne olduğunu, tercih ettiğiniz modelin ürün sayfasında görebilirsiniz. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen bizimle iletişime geçin: Müşteri temsilcilerimiz, tüm sorularınızı cevaplamaya hazırdır.

 

Kuşgözü Düğme Satın Almaya Hemen Başlayın

Kuşgözü kapsül fiyatı bakımından endişe etmenize gerek kalmadan, en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Aşağıda, hâlihazırda satışa sunduğumuz tüm kuşgözü düğme modelleri mümkün olan en uygun fiyatlarla listelenmektedir. Herhangi birini dilediğiniz sayıda satın almak için “Sepete ekle” düğmesine tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz, “Karşılaştırma listesine ekle” düğmesini kullanarak farklı modellerimizi tek bir sayfada karşılaştırmanız da mümkündür. Müşteri temsilcilerimiz, telefon, e-posta ve WhatsApp üzerinden hem ürünlerimiz ve hem de siparişleriniz hakkındaki sorularınızı yanıtlamaya hazırdır. En uygun kuşgözü fiyatları ve en yüksek üretim kalitesi, daima Çağlayan Aksesuar web sitesinde olacaktır.

Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 60 x 6,6 mm / Dış Genişlik 19,5 x 72,8 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi ..
$2,06
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : İç Çap: 19 mm / Dış Çap : 30,4 mm  / Kalınlık : 1 mm Parça Adedi : 2 Parça   Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun ..
$0,39
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Çap 6 mm  / Dış Çap: 14,7 mm / Yükseklik 7,7 mm / Kalınlık 2,8 mm Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kapla ..
$0,22
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 22 mm / Dış Genişlik 52 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. ..
$1,16
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Üst Parça:  İç Genişlik: 50,3 x 6,6 mm / Dış Genişlik 19,2 x 62,6 mm dir. Alt Parça : : 50,3 x 6,6 mm / Dış Genişlik 19,2 x 62,6 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri..
$1,71
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 28 x 14 mm ( 80 line) / Dış Genişlik 26 x 40 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Blac..
$0,55
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : 15 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kapla işlemi yapımaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş için lütfen Öze..
$0,20
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : 13 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).&n..
$0,18
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap : 14 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi &o..
$0,10
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : İç Genişlik: 40 mm Parça Adedi : 2 Parça  ( Üst Kısmım : 1 Parça / Alt Kısım 1 parça ) Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2..
$0,90
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : İç Genişlik: 60 mm Parça Adedi : 2 Parça  ( Üst Kısmım : 1 Parça / Alt Kısım 1 parça ) Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2..
$1,33
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : İç Genişlik: 42 mm / Dış Genişlik 53 mm Parça Adedi : 2 Parça   Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   Müşterilerimizin ihtiyacına göre 2-3 iş günü içerisinde k..
$1,16
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Dış Genişlik 17 x 30 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). S..
$0,53
15 mm Kuşgözü - Zamak Kuşgözü E 1699 15 mm Kuşgözü - Zamak Kuşgözü E 1699
-10 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap 15 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örne..
$0,21 $0,24
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap 16 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek ama..
$0,28
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap 22 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek ama..
$0,45
25 mm Dekoratif Kuşgözü Zamak Metal E 528 25 mm Dekoratif Kuşgözü Zamak Metal E 528
-10 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap 25 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek ama..
$0,43 $0,47
34 mm Desenli zamak kuşgözü çap  E 377 34 mm Desenli zamak kuşgözü çap  E 377
-10 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : Çap 34 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça  ( Üst Kısmım :1 Parça / Alt Kısım 1 parça ) Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Kro..
$0,90 $1,00
Oval Kuşgözü zamak metal üretim çap 15 mm E 1769 Oval Kuşgözü zamak metal üretim çap 15 mm E 1769
En Çok Satılan
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap 15 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kapla işlemi yapımaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş için lütfe..
$0,22
Oval kuşgözü zamak metal üretim çap 24 mm E 399 Oval kuşgözü zamak metal üretim çap 24 mm E 399
-10 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap 24 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örne..
$0,38 $0,42
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :   Ebatları 11 x 11 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek..
$0,19
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap 28 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek ama..
$0,43
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap 37 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kapla işlemi yapılmaktadır. (2-3 iş günü). Sipariş için lütf..
$1,60
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler : 18 x 18 mm dir. Parça Adedi : 2 Parça Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdı..
$0,33
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 34 (2 Sayfa)