Menü
Alışveriş Sepeti

Rivet Çeşitleri - Rivet Modelleri Online Toptan ve Perakende Satış

Rivet Çeşitleri -  Rivet Modelleri Online Toptan ve Perakende Satış

En Güçlü Metal Düğmeler: Rivet Modelleri

Her gün giydiğimiz bütün tekstil ürünlerinde yer alan düğmeler bizler için çok küçük giysi detayları olmasına rağmen düzgün tarzda kullanılmadığında rüküş bir görüntüye sebebiyet verebilir. Dolayısıyla kıyafet seçimlerinde düğmelerin de etkisi büyüktür. Bu düğmelerin en şık modelleri dekoratif metal perçin olarak adlandırılan ve bir diğer adı da rivet düğme olan metal tekstil aksesuarları arasında yer alan düğmelerdir.

Kendi küçük etkisi büyük olan düğmelerin pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Düğme çeşitleri içerisinde kullanılan hammaddeye göre farklılık göstermektedir.

Çağlayan Aksesuar olarak istediğiniz ölçüde ve istediğiniz tüm kıyafetlerinize uygun düğmelerin satışını internet üzerinden yapmaya başladık. Sektördeki 25 yıllık deneyimimizle artık dijital pazarda da kendimize yer bulmak için çalışıyoruz.

Şimdi dilerseniz rivet modeller ile ilgili daha detaylı birkaç noktaya değinelim.

 

Kaç Çeşit rivet düğme vardır ve Dikiş Perçin Nedir?

Rivet düğmelere aynı zamanda perçin düğme ismi de verilmektedir. Bu düğme çeşidine perçin düğme denmesinin sebebi giysiler için metal perçin parçası ile işlem yapan makinelerden dolayıdır.

Perçin fiyatları, normal düğmelerden daha farklıdır. Daha yüksek fiyatlı perçin düğmeler olduğu gibi fiyatlar, normal düğmelere benzer şekilde hammaddesine göre değişiklik göstermektedir.

Metal düğme çeşitliliği açısından metal düğmeler büyük veya küçük, yuvarlak veya oval, açık veya koyu olabilir. Metal, düğmeler için klasik ancak çarpıcı bir görünüm sağlayan bir materyaldir: Doğru rengi ve deseni seçtikten sonra, metal düğmeleri her türlü giysi ve aksesuar üzerinde kullanmak mümkündür. Özellikle giysiler için metal perçin çok doğru bir seçim olacaktır. İster dikiş için metal perçin isterseniz de giysiler için kullanın, metal düğmelerimiz ile dikkat çekici, dayanıklı ve kullanışlı tasarımlar elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. 

Hâlihazırda satışa sunduğumuz metal düğmeler, çivili ve çivisiz olmak üzere iki temel kategoriye ayrılmaktadır. Çivili düğmeler genellikle kot kumaşı ve çantalar gibi sert materyaller üzerinde kullanılmakta olup, çivisiz düğmeler ise her türlü materyal üzerinde kullanılabilir. Çivisiz metal düğmeler, alt taraflarındaki aparatları ile doğrudan tekstil ürünleri veya aksesuarlar üzerine dikilmeye uygundur. Metal çıtçıt düğme gibi özel ürünlerimiz ise, hem uygulama ve hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tercih edebileceğiniz renk seçenekleri, aşağıdaki ürünlerimiz üzerinde gösterilmiş olup, belirli bir adet üzerinde sipariş vermeyi planlıyorsanız, isteğiniz herhangi bir özel kaplamayı yapabilmemiz de mümkündür.  Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için her ürünün kendi sayfası üzerinden özel kaplama seçenekleri kısmını inceleyebilirsiniz.

 

Rivet Düğme çeşitlerine sitemizden ulaşın

Sitemizde yer alan tüm düğme çeşitlerini kolay bir şekilde sipariş edebilir ve satın alabilirsinz. Bunun için sitemizde bir üyelik açmanıza ve hesabınızın olmasına da gerek yoktur. Ancak Çağlayan Aksesuar sitemizde üyelik ile işlem yaparsanız firmamızın sizler için özel olarak düzenlediği indirim kampanyalarından haberdar olabilir ve özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  7.4 mm Parça Adedi : 2 parça / bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Bl..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  10.3 mm / 16 boy Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın,..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  8.5 mm Parça Adedi : 2 parça / 1 adet üst kısmı – 1 adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal,..
$0,09
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  9x9 mm Parça Adedi : 2 parça / bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Bl..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap - Yükseklik :  10 x 8 mm Parça Adedi : 2 parça / bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : A..
$0,09
10 x 13 mm Perçin - rivet koni tasarım E 1342 10 x 13 mm Perçin - rivet koni tasarım E 1342
-10 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap - Yükseklik :  10 x 13 mm / 16 boy Parça Adedi : 2 parça / bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekler..
$0,14 $0,16
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  8x8 mm Parça Adedi : 2 parça / 1 adet üst kısmı – 1 adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal,..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  12 mm / 18 boy Parça Adedi : 2 parça / bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açı..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  13x13 mm Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, Ni..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  12x12 mm  Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, N..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  10 mm / 16 boy Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, N..
$0,10
8 mm 13 boy Rivet Mineli Perçin E 1177 8 mm 13 boy Rivet Mineli Perçin E 1177
En Çok Satılan
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  8 mm / 13 boy Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre ren..
$0,11
Logolu zamak perçin - rivet  17 mm 27 boy E 1167 Logolu zamak perçin - rivet  17 mm 27 boy E 1167
-10 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  17 mm / 27 boy Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, N..
$0,16 $0,17
Perçin - rivet yıldız desenli 10 mm 16 boy E 1162 Perçin - rivet yıldız desenli 10 mm 16 boy E 1162
-10 %
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  10 mm / 16 boy Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, N..
$0,14 $0,15
Perçin - rivet üçgen prizma 6 mm kalınlık 6 mm E 1159 Perçin - rivet üçgen prizma 6 mm kalınlık 6 mm E 1159
En Çok Satılan
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  6 mm Kalınlık 6 mm Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black N..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  12x8 mm Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre renk kaplama i..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  12x10 mm Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun ..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  8 mm / 13 boy Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık..
$0,09
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  8 mm  Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel..
$0,07
8 mm 13 boy Zamak perçin - rivet desenli tasarım E 963 8 mm 13 boy Zamak perçin - rivet desenli tasarım E 963
En Çok Satılan
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  8 mm / 13 boy Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  7 mm / Yükseklik 9 mm Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Aç..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  7 mm / 11 boy Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi örnek amaçlıdır).   İhtiyacınıza göre ren..
$0,15
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  13 mm / 20 boy Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, N..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak Metal Ebatlar / Ölçüler :  Çap  10 mm / 16 boy Parça Adedi : 2 parça / Bir adet üst kısmı – Bir adet alt kısım  / Metal perçin Renk Seçenekleri : Açık Altın, N..
$0,08
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 32 (2 Sayfa)