Menü
Alışveriş Sepeti

Naylon Fermuarlar - Spiral fermuarlar

Naylon Fermuarlar - Spiral fermuarlar

Naylon spiral fermuarlar, kumaşın kenarına yerleştirilmiş ince bir naylon telin kumaşa dikiş edilmesiyle oluşan bir fermuar çeşididir. Bu tür fermuarlar separe veya kapalı uçlu olarak üretilebilirler.

Separe naylon spiral fermuarlar, iki ayrı parçaya ayrılan bir fermuardır. Bu tür fermuarlar, bir giysinin önünde veya arkasında kullanılabilir ve genellikle pantolon ve eteklerde kullanılır.

Kapalı uçlu naylon spiral fermuarlar, bir ucunda durdurucu bulunan ve diğer ucunda bir çekiç veya kulp bulunan bir fermuardır. Bu tür fermuarlar, bir çanta, kılıf veya yastık kılıfı gibi birçok farklı üründe kullanılabilir.

Naylon spiral fermuarların avantajları arasında esneklik, hafiflik ve düşük maliyet yer alır. Üretimleri, naylon tellerin kesilmesi, örülmesi ve kumaşa dikilmesi adımlarını içerir. Naylon spiral fermuarlar genellikle giysi, çanta, yatak örtüsü, uyku tulumu ve diğer tekstil ürünlerinde kullanılır.

Naylon spiral fermuarlar, birçok renk, boyut ve diş aralığı seçeneği ile satışa sunulur. Ayrıca, su geçirmez naylon spiral fermuarlar ve özel bantlarla kaplanmış naylon spiral fermuarlar gibi özellikleri bulunan özel fermuar çeşitleri de bulunmaktadır.

Naylon fermuar 120 cm ile giysilerinizi ve diğer ürünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Naylon dişli ve polyester kumaştan yapılmış bu fermuar, dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Makinede düşük sıcaklıkta yıkanabilir ve yüks..
$30,00
Naylon fermuar 110 cm ile giysilerinizi ve diğer ürünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Naylon dişli ve polyester kumaştan yapılmış bu fermuar, dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Makinede düşük sıcaklıkta yıkanabilir ve yüks..
$28,50
Naylon fermuar 100 cm ile giysilerinizi ve diğer ürünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Naylon dişli ve polyester kumaştan yapılmış bu fermuar, dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Makinede düşük sıcaklıkta yıkanabilir ve yüks..
$26,25
Naylon fermuar 90 cm ile giysilerinizi ve diğer ürünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Naylon dişli ve polyester kumaştan yapılmış bu fermuar, dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Makinede düşük sıcaklıkta yıkanabilir ve yükse..
$24,75
Naylon fermuar 80 cm ile giysilerinizi ve diğer ürünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Naylon dişli ve polyester kumaştan yapılmış bu fermuar, dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Makinede düşük sıcaklıkta yıkanabilir ve yükse..
$23,25
Naylon fermuar 75 cm ile giysilerinizi ve diğer ürünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Naylon dişli ve polyester kumaştan yapılmış bu fermuar, dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Makinede düşük sıcaklıkta yıkanabilir ve yükse..
$21,75
Naylon fermuar 70 cm ile giysilerinizi ve diğer ürünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Naylon dişli ve polyester kumaştan yapılmış bu fermuar, dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Makinede düşük sıcaklıkta yıkanabilir ve yükse..
$21,00
Naylon fermuar 65 cm ile giysilerinizi ve diğer ürünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Naylon dişli ve polyester kumaştan yapılmış bu fermuar, dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Makinede düşük sıcaklıkta yıkanabilir ve yükse..
$20,25
Naylon fermuar 60 cm ile giysilerinizi ve diğer ürünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Naylon dişli ve polyester kumaştan yapılmış bu fermuar, dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Makinede düşük sıcaklıkta yıkanabilir ve yükse..
$19,50
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)