Menü
Alışveriş Sepeti

Tekstil ve Deri Metal Aksesuar İmalatı ve Online Satış

ÇAĞLAYAN ZAMAK SAN.TİC. LTD. NİN ONLİNE MAĞAZASIDIR.


Firmamız zamak metal düğme, çıt çıt , çift parça çıt çıt, toka, kuş gözü, perçin ( rivet ), bağ ucu, stoper, broş  ve birçok tekstil ve deri aksesuarlarının imalatını yapmakta , ve sitemizde perakende ve toptan satış sunmaktadır. 

Kadromuz, kot düğmesi, çıt çıt ve konfeksiyon aksesuarları sektörünün her yönünden piyasada üstün kalite sunmaktadır. Vizyonunuz, Caglayanaksesuar.com 'un müşterilerine mümkün olan en düşük fiyatlarla en iyi hizmeti ve en yüksek kalitede ürünleri tedariğini sağlamak.


Caglayanaksesuar.com zamak, saç ve düğer metallerden üretilen düğme, çıt çıt, toka, bağ ucu, elcik, rozet, broş,  çift parça çıt çıt ve daha birçok üründen oluşan çeşitli tekstil ve deri aksesuarlarını en uygun fiyat ve düşük kargo ücreti ile küçük - büyük, tüm firmalara ulaştırmak ve aksesuar ihtiyaçlarını gidermek hedefi ile yıllardır İstanbul Merter de faaliyet göstermektedir.

Caglayanaksesuar.com bu sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve piyasadaki en iyi ürünleri sizin için en düşük maliyetle sunuyor!

Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Genişlik x Uzunluk : 16 mm x 16 mmParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Bla..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap: 17 mm / 27 BoyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun..
$0,14
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 11 mm / 20 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,11
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 23 mm / 38 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 17 mm / 27 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 14 mm / 23 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 13 mm / 22 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 28 mm / 45 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Met..
$0,14
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 17 mm / 28 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gu..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Genişlik x Uzunluk : 15 mm x 13 mmParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Bla..
$0,07
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap : 15 mm / 24 boyParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nike..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Genişlik x Uzunluk : 16 mm x 16 mm / Kare şekil çıtçıt düğmeParça Adedi : 4 Parça  ( Üst Kısmım : 2 Parça / Alt Kısım 2 parça )Renk Seçenekleri :..
$0,16
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 595 (50 Sayfa)

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi