Menü
Alışveriş Sepeti

Tekstil ve Deri Metal Aksesuar İmalatı ve Online Satış

ÇAĞLAYAN ZAMAK SAN.TİC. LTD. NİN ONLİNE MAĞAZASIDIR.


Firmamız zamak metal düğme, çıt çıt , çift parça çıt çıt, toka, kuş gözü, perçin ( rivet ), bağ ucu, stoper, broş  ve birçok tekstil ve deri aksesuarlarının imalatını yapmakta , ve sitemizde perakende ve toptan satış sunmaktadır. 

Kadromuz, kot düğmesi, çıt çıt ve konfeksiyon aksesuarları sektörünün her yönünden piyasada üstün kalite sunmaktadır. Vizyonunuz, Caglayanaksesuar.com 'un müşterilerine mümkün olan en düşük fiyatlarla en iyi hizmeti ve en yüksek kalitede ürünleri tedariğini sağlamak.


Caglayanaksesuar.com zamak, saç ve düğer metallerden üretilen düğme, çıt çıt, toka, bağ ucu, elcik, rozet, broş,  çift parça çıt çıt ve daha birçok üründen oluşan çeşitli tekstil ve deri aksesuarlarını en uygun fiyat ve düşük kargo ücreti ile küçük - büyük, tüm firmalara ulaştırmak ve aksesuar ihtiyaçlarını gidermek hedefi ile yıllardır İstanbul Merter de faaliyet göstermektedir.

Caglayanaksesuar.com bu sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve piyasadaki en iyi ürünleri sizin için en düşük maliyetle sunuyor!

Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Genişlik x Uzunluk : 8 mm x 30 mmParça Adedi : 1 Parça  Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürü..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  13 mm ( 21 lignes) Parça Adedi : Dört delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri (..
$0,04
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  9 mm ( 14 boy ) Parça Adedi : Dört delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Su..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 17 mm ( 28 lignes) / Yükseklik 6 mm dir.Parça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, ..
$0,06
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 40 mm ( 64 lignes) / Yükseklik 7 mm dir.Parça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, ..
$0,32
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap: 17 mm ( 27 lignes) Düğme yüksekliği 10 mm dir.Parça Adedi : İki Parça ( Düğme ve Çivi )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel,..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap: 15 mm ( 24 lignes) Düğme yüksekliği 10 mm dir.Parça Adedi : İki Parça ( Düğme ve Çivi )Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, B..
$0,10
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  9 mm ( 14 lignes) Parça Adedi : İki delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunula..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap  17 mm ( 27 lignes)  / kalınlık : 2 mmParça Adedi : Dört delikli düğmeRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve b..
$0,06
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : İç Genişlik: 27 mm / Dış genişlik 31 mmParça Adedi : 1 Parça  - Dilli metal tokaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve..
$0,39
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Genişlik x Uzunluk : 6 mm x 9 mmParça Adedi : 1 Parça  Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ür&..
$0,02
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  25 x 17  mm Parça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ürün rengi ö..
$0,04
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 850 (71 Sayfa)

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi