Menü
Alışveriş Sepeti

Tekstil ve Deri Metal Aksesuar İmalatı ve Online Satış

ÇAĞLAYAN ZAMAK SAN.TİC. LTD. NİN ONLİNE MAĞAZASIDIR.


Firmamız zamak metal düğme, çıt çıt , çift parça çıt çıt, toka, kuş gözü, perçin ( rivet ), bağ ucu, stoper, broş  ve birçok tekstil ve deri aksesuarlarının imalatını yapmakta , ve sitemizde perakende ve toptan satış sunmaktadır. 

Kadromuz, kot düğmesi, çıt çıt ve konfeksiyon aksesuarları sektörünün her yönünden piyasada üstün kalite sunmaktadır. Vizyonunuz, Caglayanaksesuar.com 'un müşterilerine mümkün olan en düşük fiyatlarla en iyi hizmeti ve en yüksek kalitede ürünleri tedariğini sağlamak.


Caglayanaksesuar.com zamak, saç ve düğer metallerden üretilen düğme, çıt çıt, toka, bağ ucu, elcik, rozet, broş,  çift parça çıt çıt ve daha birçok üründen oluşan çeşitli tekstil ve deri aksesuarlarını en uygun fiyat ve düşük kargo ücreti ile küçük - büyük, tüm firmalara ulaştırmak ve aksesuar ihtiyaçlarını gidermek hedefi ile yıllardır İstanbul Merter de faaliyet göstermektedir.

Caglayanaksesuar.com bu sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve piyasadaki en iyi ürünleri sizin için en düşük maliyetle sunuyor!

Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  10 mm ( 16 line) / Yükseklik 6 mm dir.Parça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunula..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  10 mm ( 16 line) / Yükseklik 6 mm dir.Parça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan &uu..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap 20 mm ( 33 lignes) / Yükseklik 12 mm dir.Parça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ..
$0,04
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  Çap 23 mm ( 36 lignes) / Yükseklik 8 mm dir.Parça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri&..
$0,11
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap 22 mm ( 35 lignes) / Yükseklik 11 mm dir.Parça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ..
$0,14
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap 16 mm ( 26 lignes) / Yükseklik 9 mm dir.Parça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri (..
$0,08
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Çap 19 mm ( 32 lignes) / Yükseklik 8 mm dir.Parça Adedi : 1 ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri (..
$0,06
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Genişlik x Uzunluk : 18 mm x 14 mmParça Adedi : 1 Parça  Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ü..
$0,06
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler : Genişlik x Uzunluk : 19 mm x 14 mmParça Adedi : 1 Parça  Renk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Metal, Krom ve benzeri ( Sunulan ü..
$0,09
Ürün Malzemesi: Zamak MetalDüğme Türü :  Ayaklı Metal düğme, Taşlı DüğmeEbatlar / Ölçüler :  Genişlik: 10 mm ( 16 lignes) / Yükseklik 10 mm dir.Parça Adedi : Tek ParçaR..
$0,03
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 26 mm ( 42 boy ) / Yükseklik 6 mm dir.Parça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Meta..
$0,12
Ürün Malzemesi: Zamak MetalEbatlar / Ölçüler :  İç Genişlik: 18 mm ( 29 boy ) / Yükseklik 6 mm dir.Parça Adedi : Tek ParçaRenk Seçenekleri : Açık Altın, Nikel, Black Nikel, Gun Meta..
$0,07
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 1111 (93 Sayfa)